KARIERA

Pracuj z nami w REXI!

Nieustannie szukamy osób które:

  • Lubią wyzwania
  • Są kreatywne a ich praca to pasja
  • Praca w zespole to przyjemność
  • Znają programy typu Autocad, Revit


Jeśli uważasz, że Twoja wiedza i doświadczenie dobrze pasują do naszej firmy – nie zastanawiaj się!  Wypełnij poniższy formularz i prześlij nam swoje CV.

Obiecujemy przyjrzeć się Twojemu zgłoszeniu i uwzględnić je przy nadchodzących rekrutacjach.


    „Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm., dalej „Ustawą”) informujemy, że administratorem danych osobowych udostępnionych dobrowolnie w dokumentach aplikacyjnych jest REXI – Piotr Chmura. W razie wyrażenia na rzecz ww zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ww. dokumentach dla potrzeb realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, ww. Grupa Kapitałowa umieści Pani/Pana dane osobowe w swojej bazie danych kandydatów do pracy. Przekazane dane osobowe będą udostępniane wyłącznie podmiotom upoważnionym do tego na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania”.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”